Головна · Статті · FAQ · Поклики · Контакти · Архів 20.03.2019
ПошукОстанні новини
Карпатська обсерваторія ім. Товариша Хрущова
Василь Палійчук ― богатир радянської літератури
Сакральне серце Чорної Гори
Операція «ліс або життя»
Семінар-табір «Волонтерство в ПЗФ»

Останні статті
Карпатська обсерваторія ім. Товариша Хрущова
Василь Палійчук ― богатир радянської літератури
Сакральне серце Чорної Гори
Операція «ліс або життя»
#І чьо там на Попí?
Гість
логін

парольВідновити пароль
Шукати в:: Правила роботи на сайті
Яких правил потрібно дотримуватись при роботі з сайтом?
Портал не тільки дає широкі можливості для інформаційної діяльності, але й вимагає дотримання відповідних правил мережевої та журналістської етики. Для повноцінної участі в порталі потрібно зареєструватись у відповідному вікні. Під час реєстрації ми перевіримо актуальність вказаного вами е-мейлу – на нього буде надіслано поклик (лінк) для активації вашого облікового запису. Після активації та входу в систему за допомогою логіна (імені) та паролю, котрі ви вибрали собі під час реєстрації, ви можете почати працювати з системою. З тих же міркувань система не дозволяє користуватись одним і тим самим е-мейлом при реєстрації кількох облікових записів. Для впорядкованого публікування інформації всі матеріали проходять перевірку адміністратором на їх придатність та відповідність тематиці сайту. Процес надсилання матеріалів адміністратору є автоматизований – через відповідне меню у лівій колонці сайту, що з’явиться після входу в систему. Для рубрикації та сортування надісланої інформації просимо вносити матеріали до відповідних категорій, створених для вашої зручності. За допомогою модераторів затримка публікації надісланого вами матеріалу зведеться до мінімуму. Особи, що довели свою професійність, зможуть публікувати свої матеріали напряму.

Що мається на увазі під мережевою та журналістською етикою?
Ми притримуємось так званого нетикету (нет-етикету). Насамперед це стосується спілкування у форумах, які модеруються пост-фактум. Ми закликаємо до:

— поваги всіх користувачів сайту, незалежно від досвіду та віку;
— толерантного спілкування;
— запобігання переходу дискусій в особисті площини;
— уникання вживання нецензурних та вульгарних слів;
— уважного перегляду форумів і запобігання створення зайвих тем і задавання запитань, відповіді на які вже були дані раніше;
— утримання від дискусій заради дискусій та безплідних балачок (flood);
— ведення розмов у конструктивний спосіб без перепалок (без flame);
— запобігання розпалювання міжнаціональної чи міжетнічної ворожнечі, в тому числі на тему мовного питання в Україні;
— не вживати ВЕРХНІ літери клавіатури для виділення таким чином тексту повідомлення — це вважається криком, не зловживайте цим.


Будь-яке порушення цих правил може привести до видалення відповідного повідомлення, закриття даної теми для обговорення або її видалення.

Злісне і нахабне порушення правил на сайті після попередження тягне за собою внесення користувача у чорний список, внаслідок чого останній може бути обмежений у діяльності на сайті або взагалі заблокований для доступу.

Журналістська етика

Ми не вимагаємо диплому відповідного факультету чи творчого доробку. Достатнім є бажання об’єктивно, неупереджено та всесторонньо підходити до висвітлення подій і їх в міру талановите викладення.

Ми не схвалюємо:

— плагіат (використання чужих творів під своїм іменем);
— недозволене автором використання чужих матеріалів;
— розміщення запозичених новин без зазначення джерела;
— розміщення в якості новин власних здогадок чи домислів, слухів, що можуть бути сприйняті читачами як перевірена інформація. Розміщення інформації на підставі згаданих фактів слід здійснювати в обмежених випадках і з обов’язковим зазначенням про джерело походження.
— розміщення матеріалів, вже опублікованих в тому самому вигляді в ЗМІ;
— порушення авторських чи суміжних прав у будь-який інший спосіб, передбачений законом;
— матеріали з численними помилками правописання чи стилю.


Адміністрація порталу за зміст опублікованих користувачами матеріалів відповідальності не несе та може не поділяти думку авторів.

Як відшукати потрібну інформацію на форумі?
А. За допомогою сайтового пошуку (поклик на панелі зліва)
Б. За допомогою пошуковика Ґуґль: у віконечку запиту введіть site:greenways.org.ua/karpatia шуканий вираз.


Чи можна розгорнути теми форумів так, аби було видно всі повідомлення одразу?
Ні, дана модель форуму такої можливості не передбачає. Зате ви не витрачайте час і трафік на завантаження зайвої інформації.

Чи можна завантажувати у повідомлення форуму зображення?
Можна, але розмір їх обмежуватиметься.

На які теми дозволено писати у форумах?
Головним чином, тематика форумів визначається їх назвою, скажімо, у форумі «Турбота про довкілля» обговорюються проблеми екологічного характеру, у форумі «Туристика» - все, що пов’язане зі становленням активного та зеленого туризму. Є спеціалізовані форуми, які обслуговують партнерські ресурси — такі форуми мають у назві відповідний префікс, наприклад, «КC_» (Карпатські стежки) або «GW_» (програма Зелених шляхів Greenways). Ви вправі дописувати на таких форумах, але пам’ятайте – вони не мають прямого відношення до порталу Карпатія і є відособленими.

Ми створили спеціальний однойменний форум для громадської веб-реклами. В даному форумі (і лише тут!) можна виставляти поклики на свої сайти, фото, ресурси, ініціативи, ідеї і покликані сприяти громаді в задоволенні інтересів громадян в гірських справах.

УВАГА! Даний ресурс попри гірську тематику не розрахований висвітлювати інформацію про гірськолижне дозвілля – ми вважаємо, що в мережі достатньо спеціалізованих сайтів, аби відповісти на будь-які ваші запитання з цього приводу. З тих самих причин ми розглядаємо як недоцільні питання про пошук турбаз, хат, комплексів відпочинку, будиночків на Новий Рік тощо. Такі запитання і тематичний матеріал буде видалено (відхилено) без обговорень.
Інтернет-крамничка сучасної української літератури

Запрошуємо до членства


ЗН?ЖК? ВІД:

Острівець

Мандрів 15%

15%

15%

15%
10%

10%

7%

Садиба Арніка 10%

У Пилиповича 15%


Код для вашого сайту
© 2000-2017 karpatia.org.ua
   -     Greenways   ...